Úvodní text

PÁR SLOV O NÁS...

Naše firma se jako jedna z prvních v ČR začala zabývat návrhy, instalací speciálních projekčních ploch a prodejem projekčních fólií pro zadní projekci (Vikuiti 3M film).

 

Co nabízíme v současnosti:

 

Vy máte představu co chcete, my Vám tuto vizi uvedeme v realitu...

Naše významné projekty

 • muzeum apple v praze

  2015 - se v Praze  začalo  budovat  muzeum Apple, které nás oslovilo s dotazem projekčních ploch. Nakonec  jsme zde  instalovaly celkem čtyři projekční plochy a tím se podíleli na této velice zajímavé expozici.

  projekcni-folie.cz Projekční plochy

  Expozice k 700. narození Karla IV.

  2016 - jsme  vyrobili a instalovali 3D pyramidu pro pražský hrad, zde v hradních  prostorách probíhala  expozice k 700. letům narození Karla IV. Z naskenovaného originálu korunovační koruny jsme vytvořili její 3D video  model.

  projekcni-folie.cz virtuální projekce

 • MZ KNIHOVNA v Brně

  2017 - se prováděla náročná instalace několika projekčních ploch, plus pohyblivý monitor o velikosti 46" ve foyer knihovny. Tento přejíždí nad exponáty, které jsou vystavené ve tři metry dlouhé celoprosklené vitríně.

  projekcni-folie.cz Instalace projekcí

  Krajské muzeum v Karlových Varech

  2017 - projekt, kde byla instalována speciální fólie SmartGlass a využil se dokonale její potenciál, jak neprůhledné, tak po přepnutí transparentní plochy. Jedná se o velkoformátovou projekci.

  projekcni-folie.cz SmartGlass Film

Kontakt

Těšíme se na Váš dotaz

Adresa

Bělehradská 858/23
120 00, Praha 2

Náš telefon

+420 776 102 400
+420 776 102 414

Pošlete nám zprávu